Samsung Arızalı Ürün!

Şenay N. |

25 eylül tarihinde Samsung marka cep telefonu aldım arızalı çıktı. Ümraniye Danıştek Samsung'a verdim. Yenisi ile değişim olsun dediler uzun sürecek ise tamir yapılsın dedim. Hayır hemen yenisi gelir dendi. Ürünü bıraktım. 23 ünde yeni ürün için onay verildi. Halen ürünü alamadım. Müşteri hizmetleri çözümsüz ve kaba yaklaşım sergilemekte (0 216 553 17 40 / 03/11/2014 tarihli 10:38 saatli görüşmek örnektir) Müşteriye ne zaman teslim edileceği bilgisini veremeyiz der. Nere olduğunu göremeyiz der. Ne zaman geleceğini bilemeyiz der. Neyi görüp ne hakkında bilgi verebiliyorlar merak etmekteyim. 25 eylülde parasını ödediğim ürünü halen kullanamadım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim Çağrı Merkezi Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  15:44

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Kasım
  14:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr