Samsung Arızalı TV'nin Tamiri İçin Fahiş Ücret İstedi.

Burak Alper T. |

2011 eylülde Samsung 117 ekran LED TV aldım. Ancak TV' nin 3 yıl gibi kısa bir sürede ekran görüntüsü karararak gitti ancak ses var. Çankaya' da ki yetkili servis ilk önce anakartın arıza yaptığını bunun 550 TL'ye değişeceğini söyledi, bizde değişsin dedik. Kaldı ki servis televizyonu aldığı günden beri hiç dönüş yapmadı ve bu süreç boyunca devamlı biz irtibat kurduk bir hafta sonra bu sefer bir başka parçanın da arızalı olduğunu onunda 200 liraya değişeceğini söylediler, ona da okey dedik. 10 gün daha geçti bu kez TV' nin ekranının değişmesi gerektiğini, bununda 2.500 TL olduğunu söylediler. TV' nin kendisi bu fiyattan daha düşüğe satıldığını söylediğimizde fiyat bu dediler. Bizde TV 'yi geri aldık.

Etiketler :

Panel - Görüntü Kart / Devre Kartı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Alper T.
  31 Aralık
  15:56

  Samsung servisine geri dönüş yaptığı için ve bununla birlikte bu elektronik alet ne zaman bozulacağı belli olmaz, fiyat servisin dediği fiyattır bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyerek komik bir durum ortaya koyup biraz olsun tebessüm ettirdikleri için teşekkür ederim sonuç hala Samsung aldığıma pişmanım:)

 • 31 Aralık
  15:52

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Aralık
  17:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr