Samsung Arızalı Televizyonun Değişimi Yapılmadı!

Umut S. |

19.05.2013 tarihinde 40es6710 modelindeki Tv'nizi satın aldım. Elemanlar ertesi gün gelip taktı, fakat dahili uydu alıcısı bozuk çıkan ürün servise gitti. Yaklaşık 15 gün servisten haber bekledim, her aradığımda Tv'nin değişimi için onay beklediklerini söyleyip durdular. Dün 04.06.2013 tarihinde İstanbul Merkez beni arayarak değişim için onay çıktığı haberini verdi, depolardan sıfır ürünün araştırıldığını söyledi.

Bugün aldığım bir telefonla yine şok oldum. Koca İstanbul ve Ankara'da bu ürünün tükendiğini, sadece farklı bir televizyon verebileceklerini söylediler. Ben o ürünü beğendim ve beklemekten gerçekten yoruldum artık. Eğer aynı ürün olmazsa para iademi biran önce talep ediyorum.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi