Samsung Arızalı Telefonun Servisten İşlem Yapılmadan Geri Gönderilmesi.

Murat Y. |

17/12/2013 tarihinde aldığım Samsung marka Duos model faturalı telefonum 03/11/2014 tarihinde arızalandı ve garanti kapsamında servise gitti. Arızanın sebebi akşamları evimde wifi ile bağlantı sağladığımda telefonun sürekli kendi kendini yeniden başlatmasıydı. Telefon 1 hafta sonra geri geldi ve "arıza görülmedi aktif test edildi" açıklamasıyla bir sorun olmadığı belirtildi. Aynı günün akşamı yine wifi bağlantısında kendini 2-3 kez yeniden başlattı.

Zaten talep tarihi ile tamir tarihi de aynı gün. Yani hiç üzerinde durulmadan iade edilmiş. Bir de telefon resetlendiğinden bilgilerim de boşu boşuna gitti. Bundan sonra Samsung telefonlara hiçbir şekilde yaklaşmam...

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:38

  2805981 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Murat Y.
  11 Kasım
  17:57

  5 gün oldu, dönüş yok

 • Murat Y.
  11 Kasım
  17:57

  07/11/2014 tarihinde girdiğim şikayetim hemen aynı gün otomatik olarak cevaplandı. Cevapta irtibata geçileceği bildirildi ama 5 gündür ne arayan var ne soran. Telefonun arızası da devam ediyor...

 • 07 Kasım
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr