Samsung Arızalı Telefon Satıyor Destek Sıfır.

Gökhan H. |

Bir hafta önce Teknosa'dan almış olduğum Samsung S3 Mini telefonumun batarya kısmı çok fazla ısınmakta ve Wi-fi Bluetooth aygıtları 1 metreden fazla alanda çekmemektedir ve şebeke çekim çok zayıftır. İlk kez Samsung kullanıyorum ve bu sorunların neden olabileceği konusunda fabrika ayarlarına geri yüklememi öneren Samsung online yetkilisinin talimatı ile yapmış olmama rağmen sorunum düzelmemiştir.

İlk kez Samsung marka cep telefonu kullandığım ve bu durumla karşılaştığım için Samsung markasına olan düşüncelerim tamamen değişmiş olup, yardım edilmediği ve bir haftalık telefonu servise tamire göndermekle yönlendirildiğim için kınıyorum. Yazık gerçekten yazık.

Etiketler :

Isınma Batarya Sinyal Wi-Fi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  16:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Nisan
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi