04 Şubat 2014

Samsung Arızalı Telefon

Arabulvarcom vasıtasıyla aldığım telefon konuşurken 3-5dk da kapanıyor. Arabulvar'a defalarca yazdım, fatura eden Dubai Bilişime yazdım, görüştüm. Teknik servis Doğanlar dedikleri yere defalarca yazdım bir tek cevap vermediler. Telefon ettim insanca konuşulmadı telefonla top gibi oynayıp, kırıp-döküp değişim, iade diye gönderiyormuşuz hakaretlerle tel kapatıldı. Telefon 4 defa teknik s.gitti geldi.

Son gelişinde üstelik kasası çatlak geldi ve kesilme sorunu da üstelik devam ediyor. Şimdi T.Hakeme verdim biz 1 zannediyorduk hakemin dediği 3 defa IMEİ'si değişmiş, ekran koruyucusu da değişik gelmişti. Yani her üç firmadan da gerçekten çözüm için ilgi ve yardım görmedim. Şimdi zaten Tüketici H.de süreç dev ediyor.

Alptekin 178 Okunma

Cevaplar

 • Samsung Mobile Temsilcisi07 Şubat 2014

  2273333 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Alptekin'in Teşekkür Mesajı04 Şubat 2014

  İçten ilgi ve alakalarınıza çok teşekkür ederim.Diğer üç firmada yaşadıklarımızdan sonra Samsung'un ciddiyeti beni çok duygulandırdı,tekrar teşekkür ederim.

 • Samsung Mobile Temsilcisi04 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön