Samsung Arızalı Telefon!

Aslı A. |

3 Mayısta aldığım Galaxy S4 telefonum ilk günden beri arızalıydı. Avcılar Teknik Servis değişim onayı verdi. Genel Müdürlük değişim onayı verdi 1,5 aydır yeni bir telefon bekliyorum, fakat bir türlü yeni telefonu göndermiyorlar. Samsung çağrı merkezi ile defalarca görüştüm yetkili biri ile görüşmek istediğimi ilettim ancak yetkilileri sürekli meşgul, cep numaramdan arayacakları iletiyorlar hiç kimse aramıyor. Genel Müdürlüğü arıyorum bana döneceklerini söylüyorlar fakat kimse dönmüyor.

Karşımda bir muhattap bile bulamıyorum. Şikayetimi ilettiğim zaman problemli müşteri muamelesi görüyorum.İnsanın parası ile rezil olması böyle bir şey sanırım. Bir daha asla Samsung almam ve aldırmam.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı A.
  24 Haziran
  12:09

  Sayın Yetkili,

  İkinci arızalı Galaxy S 4 cihazımı bugün (24.06.2013 tarihinde) Avcılar Samsung Servise para iadesi talebiyle teslim ettim. Sürecin kısa sürmesini rica ediyorum ve sizden süreç ile ilgili bilgi talep ediyorum.

 • Aslı A.
  22 Haziran
  14:49

  Samsung 1-1,5 ay sonunda yeni S4 gönderdi, fakat gönderdiği üründe arızalı. Aldığım bir üründen hiç bu kadar pişman olduğum olmamıştı. Şahsım adına hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Aslı A.
  19 Haziran
  13:24

  evet bilgi alıyım!!!!

 • Aslı A.
  17 Haziran
  17:46

  İşte, sizde beni arayacağınızı söylüyorsunuz ama a ran mı yo rum!!!!

 • 17 Haziran
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi