Samsung Arızalı Kumandayı Değiştirmedi.

Sebahattin A. |

Teknosa'dan Samsung smart televizyon aldım. l ay sonra kumanda bozuldu. Servisi aradım 23.06.2014 günü ekstra garanti belgesini ve evraklarımı verdim. Servisi 2 defa aradım sipariş verildiğini söylüyorlar. Samsung merkezi aradım aynı şeyler söylendi. 4.200 tl para ödediğim cihazı 15 gündür kullanamıyorum.

Etiketler :

Kumanda Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  17:06

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Temmuz
  18:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi