Samsung Arızalı Kulaklık!

Salih B. |

25.06.2015 tarihinde vatan computer'den aldığım Samsung e5 telefonundan içinden çıkan orijinal kulaklığı 5 ayda bozuldu. Kulaklığın baştan teki çalışmamaya başladı daha sonra ikisi de çalışmamaya başladı. Servise götürdüğümde ise kullanıcı hatalı denilip değişim yapamayız denildi. Koskoca Samsung isim yapmış bir firma bu kadar kalitesiz 5 ayda ömrü biten kulaklık üretiyor ve sonrada kalitesiz ürünlerinin arkasında durmayıp kullanıcı hatası diyor ve kullanıcılarını mağdur ediyor. Kulaklık ve batarya garanti kapsamında değilmiş kullanıcıyla alakalı hataymış neden hatanızı kabul edip kalitesiz ürününüzün arkasında durmuyorsunuz ve yeni kulaklık almaya kalktığımda 50 TL istiyorsunuz?

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Salih B.
  14 Kasım
  23:20

  Aranacak dediniz fakat hala iletişime gecilmedi Samsung müşteri hizmetlerinizden müşteri memnuniyetiniz bu mu?

 • 12 Kasım
  14:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Salih B.
  12 Kasım
  12:26

  Acilen bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.