02 Ekim 2013

Samsung Arızalı Çıkan Televizyonumun Değişimi Yapılmadı!

Samsung'tan 1 ay önce yeni televizyon aldım. Kutusundan bozuk çıktı. Servise gönderildi ve değişimi için onay çıktı. 1 aydır televizyonun gelmesini bekliyorum ve hergün telefondan durum bilgisi almaya çalışıyorum.

Samsung gibi büyük bir dünya markasının kurumsal kusuru da burada başlıyor. Samsung çağrı merkezi, Eyüp garanti merkezine yönlendiriyor. Eyüp garanti merkezi de çağrı merkezi yönlendiriyor. Kimsenin kimseden haberi yok, sorunum hala çözülmedi. Bu konu ile alakalı bir özür bile dilenmedi. Eğer Samsung çözemiyorsa sorunu, ben de yasal yollarla çözmeye çalışacağım. Böyle birşey alınan onca paraların karşılığı olmamalı.

Sedef 241 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Ekim 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Sedef 06 Ekim 2013

    kesinlikle bir daha samsung dan herhangi birşey alıcagımı dusunmuyorum. çağrı merkezi olsun servis olsun bu kadar kotu bir servis gormedim. aynı problemleri yaşayan cok kişi oldugunuda gördüm bu surecte. mutlaka samsung un ismini düzelmesi lazım! telebizyon tam 1 ay sonra geldi fakat benden hiç bir özür dilenmedi.

  • Samsung Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön