Samsung Arızalı Çıkan Televizyonumun Değişimi Hala Yapılmadı.

Şener E. |

30/03/2014 tarihinde almış olduğum 46f6340 Samsung marka Led TV 01/04/2014 tarihinde kurulum için gelen Ebru Elektronik tarafından kurulum esnasında panelinde hasar tespit edildi. Tarafımıza 1 hafta 10 gün sonra yenisinin gelececeğini söyleyip gittiler. Bu gün 21/04/2014 halen led televizyonumuz ortada yok iki tarih arasında müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sonuç alamadım.

4 gün önce biraz daha zaman istediler sadece o kadar ama bir daha Samsung'un hiçbir ürününü almayacağım bu ne ya fabrikasına özel sipariş mi verdik sanki benim suçum müşteri memnuniyetiymiş.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Yetkili Servis Personel Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Nisan
  12:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Nisan
  21:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi