Samsung Arızalı Cihazımın Değişimini Yapmıyor!

Nurhayat Y. |

Samsung GT-18150 model telefonum var. Henüz garantisi dolmadı. Kadıköy servisinde 3 kez aynı arızadan tamir gördü. 2. tamirde kozmetik parçaların tümünün değiştirildiği söylendi. Yine durup dururken donuyor, sık sık arama yapmıyor, arayan bağlanamıyor, bazen de konuşurken kendiliğinden kapanıyor. Yeni cihaz talep ettim ama sonuç alamadım.

Öğretmen olduğumdan veliler ile telefonla devamlı konuşmam lazım ama olmuyor. Çok mağdur durumdayım. Hep zorluk çıkarılıyor. Samsung telefonları hep böyle kalitesiz midir bilemiyorum. Elimdeki hatalı, arızalı cihazın yenisi acilen tarafıma verilmediği takdirde, Tüketici Hakları Yasası doğrultusunda ilgili mercilere baş vuracağım.

Etiketler :

Arama Yapmama / Kesilme İşletim Sistemi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  10:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 14 Kasım
  00:14

  Değerli Müşterimiz,  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

   

  Saygılarımızla,

   

   

  Samsung Çağrı Merkezi