Samsung Arayanlar Ulaşamıyor!

Halit Saygın T. |

02/02/2013 tarihinde Vodafone cihaz kampanyasından Samsung galaxy wonder cep telefonu aldım ki almaz olaydım. Ben makam şoförü olarak çalışmaktayım ve geçen gün patronum bana ulaşamadı . Beni arıyor onda çalıyor görünüyor. Benim telefonumda hiçbir şey yok. Doğal olarak öyle bir fırça yedim ki yerin dibine girdim.

Bu sorunu bundan 3 ay önce tesadüfen gördüm ve servise verdim telefonu yapılan işlem telefona yeniden program yüklendi ve sorun giderildi dendi. Ama sorun hala devam ediyor. Bunun yanında internette dolaşırken telefon donuyor ve o ara yine bana kimse ulaşamıyor. Bu cihaz ayıplı bir cihaz ve ben değişim talep ediyorum. Bu telefona güvenemiyorum. 0533 721 *** H**S** T**.

Etiketler :

İşletim Sistemi Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  10:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi