Samsung Anlaşmalı Teknik Servislerinin Yaptıklarından Habersiz.

Mustafa Muharrem A. |

Türkiye'de satışlar iyi diye müşteri hizmetlerine önem vermiyorlar. Müşteri memnuniyeti ile ilgilenmiyorlar. Anlaşmalı teknik servislerini bu amaçla denetlemiyorlar. Takip etmiyorlar. Ankara yetkili teknik servislerinden bulut teknik ile ilgili e-mail şikayetimle de ilgilenmediler. Dönüş yapmadılar. Otomobil satış firmaları bile teknik servis memnuniyetini denetlemek için, servis sonrası telefon ile arayıp kontrol ediyorlar. Bu firmayla ilgili sadece internette inceleme yapsalar ne kadar memnuniyetsizlik yaşandığını öğrenebilirler. Anlaşmalarını iptal ederler.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  15:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Mart
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr