Samsung Ana Kartta Sıvı Teması Var Diyor!

Ömer B. |

1 mart 2013' de Muş Ataçlar TİM bayiinden almış olduğum Samsung e1180 modeli telefon aldığım günden 1 gün sonra ve ara ara diğer günlerde kendi kendine kapanmaya başladı. Bayiye durumu bildirdiğimde servise gönderelim dediler. 11 martta teli teslim ettim. 13 Martta servis beni arayarak "telefonun anakartına sıvı kaçtığını" ücret karşılığında yapılabileceğini söylediler.

Böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim. Samsung müşteri hizmetlerini aradım ve servisi şikayet ettim. Bana denilen: servisin telefonu gördüğü ve onların söylediklerine itimat ettikleri oldu! Ortada çok bariz bir yetkili servis istismarı var. Ve Samsung buna göz yumuyor.

Etiketler :

Ana Kart Çağrı Merkezi Sorun Çözme Garanti Kapsam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer B.
  09 Ekim
  21:24

  Samsung firması ürünü satana kadar var. Sattıktan sonra hizmet beklemeyin. Hakkınızıda arattırmıyorlar.

 • Ömer B.
  16 Mart
  07:40

  evet bilgilendirme yapıldı! Bilgilendirme şu:
  Biz Samsung olarak teknik servisin bize bildirmiş olduğu raporu dikkate alıyoruz. Raporda da anakart oksitlenmiş diyormuş.. 10 Gün içinde ne çabuk su girdi de oksitlenme yaptı!

 • 14 Mart
  09:50

  1684572 numaralı şikayet hakkında

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi