Samsung Ana Kart Değişti Sorun Değişmedi!

Ugur Y. |

Samsung S4 telefonumu kimle konuşursam konuşayım karşı tarafın sesi kendine geri geliyor karşı taraf kendisiyle konuşuyormuş gibi oluyor bu sorun yüzünden 4 kere Avcılar'daki Ekmen servise verdim 1. de telefonun sim kart ve sd kart yuvalarını değiştirdiler sorun aynı şekilde çoğalarak devam etti 2. ve 3. de bir sorun yok diye geri verdiler telefonu 4. de direk teknik servisle muhatap oldum telefonu gösterdim ve deneme yaptık evet ses yankı yapıyor dedi ve ben kendim ilgileneceğim dedi ve ana kartı değiştirdiler ama sorun hala devam ediyor aynı şekilde bir değişiklik olmadan telefonu her hafta servise vermekten bıktım artık.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur Y.
  05 Kasım
  22:53

  çözüm sürecünde aksaklıklar olsada sonucda sımdılık çözüm bulundu anında geri dönüşler ilgili bir şekılde yapıldı teşekkurler

 • 05 Kasım
  10:04

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Ekim
  12:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr