Samsung Ana Kart Arızası!

İdris S. |

Bundan 7 ay önce aldığım Samsung ue-40hu6900 kodlu televizyonum bundan bir hafta önce arızalandı. Konu ile ilgili Samsung merkezle yaptığım görüşme sonucu eve bir servis elemanı gönderildi; gelen servis elemanı sadece televizyonun arka anten kablo giriş yerine bakarak ana kartın su ile temas sağladığını bununda garanti kapsamında olmadığını ana kartın değişmesi gerektiğini belirtti. Televizyonumun anten kablo girişinin bulunduğu noktanın su ile temasının olma olasılığı milyonda bir olmasına rağmen bu gerekçeyi söyleyerek ayrıldı. Konuyu nice defalar kendim hem Samsung merkez ve Avrupa yakası servilere bildirmeme rağmen şu ana kadar tek kelime yardım ve destek alamadım.

Etiketler :

Kart / Devre Kartı Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdris S.
  14 Kasım
  14:43

  Samsung servislerinin bu yaklaşımlarını gördükten sonra bir daha asla Samsung marka almayacağım, Samsung CEO ve yetkilileri kusura bakmayın önce sattığınız markadan çok, servis ağlarının takibini yapın ve müşteri memnuniyetini dikkate alın, sadece sattım ve kurtuldum demekten çok kısa vadeli değil uzun vadeli bir bakış açısı ortaya koyun, bu ülkenin insanları size bu kadar içten yaklaşırken siz sadece bir markayı piyasaya hakim kılmayı kılmayı düşünürken, Fatih'in İstanbul u fethi gibi gönülleri fetih etmeyi düşünün. Kalıcı olan markalar değil, gönüllerde marka olabilmektir.

 • 13 Kasım
  10:12

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr