Samsung Alt Modeli Üst Model Diye Vermeye Çalışması!

Turan Ö. |

Garantisi devam etmekte olan hS3 000 model kablosuz kulaklığımın açma kapama düğmesi bozuldu. Bir Samsung servisine götürdüm. Tamiri olmadığını bi üst modelle değiştirileceğini söylediler. Belli bir süre sonra arayarak hm1500 modeli ile değişeceğini söylediler, ben ise hm150'un alt model olduğunu ve bunu kabul edemeyeceğimi söyledim. Israrla üst model olduğunu söylediler bende eğer üst model ise kabul ediyorum dedim. Değişen kulaklık benim daha önce kullanmış olduğum daha alt model bir kulaklık olduğunu gördüm. Tabi ki ürünü kabul etmedim. Ya birebir yada üst modelle değişmesini bunlar mümkün değilse tamirini bu da mümkün değilse paramın iadesini istedim. Aradan geçen 4 aya rağmen Samsung' dan ne arayan var ne soran. Servis ise Samsung' a mail attıklarını artık ''hS3 000' in'' üretiminin olmadığını, söylüyorlar. Alt model üretiliyor üst model yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan Ö.
  18 Aralık
  01:13

  Sorunumu en kısa sürede çözüme kavuşturan tüketici hakem heyetine teşekkürlerimi sunarım:)

 • Turan Ö.
  03 Mart
  08:15

  Koskoca Samsung 80 TL'lik kulaklıga 4 Aydır çözüm bulamadı. Üstelik aramayada cesaret edemiyorlar sanırım. Bu işi Tüketici Hakem Heyeti çözecek galiba

 • Turan Ö.
  26 Şubat
  18:53

  Şikayetimin üzerinden 3 gün geçmiş olmasına rağmen irtibata geçen arayan soran hala yok

 • 24 Şubat
  18:01

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr