17 Nisan 2013

Samsung Aldığıma Pişman Oldum!

2011'de Samsung WF8700RPA model çamaşır makinası aldık. Aldığımız günden beri bir kez olsun verilen parayı hak edecek tek bir yıkama bile yapmadı. Son 3 ay içinde özellikle siyahları asarken bir çamaşırın üzerinde mutlaka top top kir ya da deterjan artığı oluyordu. Bir yıkamadan sonra tamburun içinin yapışkanlı bir şeyle kaplandığını farkettim.

Servisi çağırdım. İstanbul/Avcılar servis elemanı yarım saat tambura baktıktan sonra dalga geçer gibi biz böyle bir şey görmedik, bir şey bulaşmış buna diye makinanın bozuklukluğunu tüketiciye attı ve 95 derecede yıkayın dedi gitti. 4 kez yıkadım, silerek temizledim. her yıkamadan sonra aynı kirler yine tamburda, çamaşır yıkayamıyorum. Bir daha Samsung asla.

Ozge 197 Okunma

Cevaplar

  • Ozge19 Nisan 2013

    Samsung'un öncelikle kalite ve müşteri menuniyeti anlayışını, vizyon ve misyonunu değiştirmesi gerekir. Kullanıcı telefona cevap veremediği dakikada siteye dönüp bu yazıyı yazmak, ilginizi göstermez, sizin satış sonrasında müşteri 'başımdan nasıl kolay yoldan savarım'ın peşinde olduğunuzu gösterir. Çağrı Merkezi'ni arayıp durumu belirtmek ve derdimi yeniden yeniden anlatmak için aradım fakat bu konunun ilgili yerlere haber verilip bana dönüleceği söylendi ve fakat halen tarafıma dönüş olmadı. Samsung mobil telefon yapmaya devam edip beyaz eşya işine karışmasaymış da biz de üretim hatası ürünlerle hem paramızı çöpe atmış hem de böyle mağdur durumda olmasaydık. Özge U.

  • Samsung Temsilcisi19 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön