Samsung Aldığım Günden Beri Sorunları Bitmedi.

Semih B. |

Tabletim ekranını ben oyun oynarken okurken veya buraya yazarken dahi kapatıyor, siz ekranı açınca tablette alt tuşlar çalışmıyor. Bir süre sonra normal rutin tekrarlanır günde en az 10 kere t320 kullanıcısı olmak zulüm oldu.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih B.
  06 Ocak
  20:58

  İnsanlar bu tip teknoloji ürünlerini alirken lazım olduğu icin alir ama samsung tamir ettirelim diye satıyor birdaha almam alanada mani olurum

 • 09 Aralık
  12:02

  2877914 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Aralık
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr