28 Ağustos 2013

Samsung Aldığım Günden beri Sorun Yaşatıyor!

3 ay önce Samsung S3 aldım aldığım günden bu yana , sorun yaşıyorum . Hiç ama hiç memnun değilim . Telefon yavaş , hem de çok donuyor kalıyor . Kapatıp tekrar açıyorum yazılımda hata var, mesajlar da iki mesajınız var diyor , ama hiç mesaj yok. İki mesaj göstergesi hiç gitmiyor.

Arkadaki kapaktaki Samsung yazısının 's 'sı ve' a 'sı düştü yok. Telefonla konuşurken ses gitmiyor gelmiyor . Kapatıp açınca düzeliyor . İki gün sonra tekrar ses yok . Aldığım yere götürdüm , servise götürsek hiçbir şey yok diye geri gelir dediler . Çünkü kapatıp açılınca ses düzeliyor . Arkadaşımın tel aynısı oldu. Servise gitti sesten dolayı hiçbir şey yok diye geri geldi . Samsung aldığıma pişmanım . Benim için artık Samsung bitmiştir .

Hakan 324 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Mobile Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön