Samsung Akıllı Kumanda Bozuldu!

Enis A. |

Samsung TV'ye ait akıllı kumanda bozuldu. Görüşme sonrasında bana yenisini göndereceklerini söylediler ve yeni kumandanın 1 ay içerisinde elimde olacağını ilettiler. Aradan 2 aya yakın süre geçti hiçbir dönüş yapılmadı. 10 gün önce yaptığım görüşmede aciliyetimi ilettiklerini hemen bana dönüş yapılacağı söylendi. Yine herhangi bir dönüş yapılmadı. Bugün tekrar görüştüm. İlgili birimin numarasını istedim görüşmek için. Birimin numarasını veremediklerini ama aciliyetimi ilettiklerini en kısa sürede dönüş yapacaklarını söylediler. Bir 10 gün de böyle geçer. Bir tüketiciyi aramak bu kadar mı zor? Bu kadar kötü teknik desteği beklemiyordum Samsung'tan.

Etiketler :

Kumanda Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis A.
  16 Ağustos
  11:07

  11 Temmuz 2016 tarihinde sonunda aylardır beklediğim kumandaya kavuştum. Demek ki sürekli aramayınca şikayetler yazmayınca işler yürümüyor. Yine de gönderen ilgilenen kişilere teşekkürler.

 • Enis A.
  01 Temmuz
  09:30

  Çok güzel irtibata geçiyorsunuz gerçekten. Bu 4. gün hala arayıp bilgi vermiyorsunuz. Arkadaş bu işi yapamıyorsanız yapmayın. Destek veriyoruz da demeyin. 2 ay dır sizden kumanda bekliyorum. Kumandayı göndermiyorsunuz 15 gündür telefon edip bilgi vereceksiniz onu bile yapmıyorsunuz.

 • 28 Haziran
  11:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr