Samsung Adaptörü Orijinal Değil.

Hayriye A. |

Pendik Teknosa'dan Samsung cep telefonu aldım iki hafta kullanmadan şarj sorunu çıktı. Samsung servis ine götürdüm güncellendi sorun olmadığı söylendi, problem çözülmemişti. Bodruma geri döndüm orada Turgutreis Teknosa' ya derdimi anlatmama imkan bile bulamadım. Konuşmaya bile lüzum görmediler, çok kabaydılar. İki ayrı Teknosa'ya daha en sonunda Konacık Avenue' daki mağazaya girip bir onların fikrini sorayım dedim, iyikide girmişim insan gibi insanlarmış hemen elimdeki şarj aletine bakıp bu Samsung orijinal şarj aleti değil deyip problemi çözdü. Hiç kimsenin fark etmediği en önemli noktayı gördü. Meğer bana sahte şarj aleti vermişler paketin içinde ve hiç birimiz bunu fark etmemişiz. Helal olsun diyorum.

Etiketler :

Adaptör Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  17:18

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Hayriye A.
  14 Şubat
  20:48

  Kesinlikle hayir Samsung mu uzak olsun diyorum bana bu deneyim yeter paramla dert stress satin almisim

 • 12 Şubat
  01:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi