Samsung Adapazarı Servis Merkezinden Şikayetçiyim!

Gamze E. |

Samsung galaxy s3 kullanıyorum. Garanti sürem 14.06.2015 tarihinde bitti cihazım daha önceden garantiye gitti ve 3 iş günü garantide kaldı. Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu 3 iş gününün garanti süreme ekleneceğini söylediler, cihazımın servisin alması gerektiğini belirtti, fakat Adapazarı Samsung Servis Merkezi yani Çınar elektronik böyle bir şey olmadığını söyleyerek cihazımı almadılar!

Etiketler :

Randevu Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze E.
  19 Haziran
  14:35

  Galaxy s3 kullanıyorum. Garanti sürem 14.06.2015 tarihinde bitti cihazım daha önceden garantiye gitti ve 3 iş günü garantide kaldı Samsung müşteri hizmetlerini aradığımda bana bu 3 iş gününün garanti süreme ekleneceğini söylediler cihazımın servisin alması gerektiğini belirtti fakat Adapazarı Samsung Servis Merkezi böyle bir şey olmadığı söyleyip cihazımı almadılar beni mağdur ettiler şikayetçiyim... .

 • 16 Haziran
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr