Samsung Adana Adaser Servisi Sağlam Telefonu Kırdı.

Demet O. |

11/08/2014 günü telefon açık iken şarj olmuyor şikayetiyle telefonu Samsung Adana Adaser Servisi'ne teslim ettim ancak 1 hafta sonra telefonu teslim aldığımda ekranı açılmadı ve 1 saat içinde yeniden teslim ettim. Bu kez de camın kırık olduğunu bu sebeple ekranın açılmadığını söyleyip 550 TL ücret istediler. Ancak anlamadıkları şey ben telefonu teslim ederken ekran açılıyordu, cam sağlamdı. Serviste kaldığı süre içinde ekranı kırıp teslim ettiler ve sorumluluk üstlenmediler. Müşteri hizmetlerini ve servisi defalarca kez aradım; ancak dönüş yok. Firmaya da servise de dava açmaktan çekinmeyeceğim. Samsung markasına da itibar etmeyeceğim artık.

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  15:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ağustos
  20:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi