01 Mart 2014

Samsung Ace 2 Netten Video İzlerken Donuyor.

Ürün ve servis kalitesine güvenerek aldığım Samsung marka telefonum hem ürün, hem de servis yönüyle tam bir hayal kırıklığı. Aldığıma bin pişmanım. Sebebine gelince; Telefonum youtube sitesine girince adeta çöküyor. Videolardan geri dönüşlerde donma kasma ve zaman zaman da reset atma problemi yaşıyorum.

İki defa servise gönderdim her ikisinde de bana hafıza kartından olabileceğini ve aktif testte bir problem yaşanmadığını söylediler. Oysaki ben hafıza kartı kullanmıyorum ayrıca telefonumu keyfi olarak zaman zaman servise gönderip yirmi gün telefonsuz kalma gibi zevklerim de yok. Samsung bu teli geri alsın, ben artık uğraşamam bu telle.

Erhan 207 Okunma

Cevaplar

 • Erhan 26 Mart 2014

  Samsung çağrı merkezinden bana gelen tek yardım "tekrar servise gönderin" demek oldu. Çağrı merkezinden hiç bir fayda görmedim. Sorunumu hakem heyetine başvurarak çözmeye çalışacağım. Bundan sonra Samsung marka ürün ne alırım ne de aldırırım.

 • Samsung Mobile Temsilcisi05 Mart 2014

  2323294 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Mobile Temsilcisi02 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön