Samsung 80 Gündür Sorunumu Çözemedi.

Abdülkadir B. |

Öncelikle satın aldığım Samsung marka telefonum da arızalandı. Kurallara göre servise göndermeme rağmen servis telefonlarımı format atarak geri gönderdi. Özellikle son aldığım s5610 modelde şebeke sorunu satın almamın üzerinden 80 gün geçmesine rağmen çözülmedi. Her aradığımda gideriyorlar ama ortada çözüm yok.

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkadir B.
  17 Nisan
  20:10

  Şikayetler / Cep Telefon Kategori / Cep Telefonları / Samsung / Şikayet No : 2378775 Şikayet Durumu : Cevaplanmış Samsung 80 Gündür Sorunumu Çözemedi.Abdülkadir B. | 03 Nisan 2014 12:00 Öncelikle satın aldığım Samsung marka telefonum da arızalandı. Kurallara göre servise göndermeme rağmen servis telefonlarımı format atarak geri gönderdi. Özellikle son aldığım s5610 modelde şebeke sorunu satın almamın üzerinden 80 gün geçmesine rağmen çözülmedi. Her aradığımda gideriyorlar ama ortada çözüm yok
  HALA devam ediyor..

 • 06 Nisan
  10:49

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Nisan
  23:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi