Samsung 71 Gündür Bekletiyor.

Filiz Ç. |

18 şubat tarihinde evimden alınan Samsung bulaşık makinesi 71 gündür paramızın iadesini yapmamıştır. Genel merkez, çağrı merkezi , servis para iadesini yapmamak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Müşteriyi suçlamaktadırlar. 71 gündür araştıra araştıra konuyu çözmediler. Müşteri memnuniyeti yok. Genel müdürlükteki bayan 'söz uçar yazı kalır' diye müşteriye hitap etmektedir. Merdiven altı ürünlerde bile böyle bir sıkıntı yaşanmazken Samsung'da yaşıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  16:57

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Nisan
  15:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi