Samsung 7 Parçası Değişen Laptopu Sorunsuz Diyerek İşlem Yapmıyorlar.

Mehmetcan K. |

İlgili bilgisayarda 2 yıl içerisinde LCD klavye, touchpad buton değişti. LCD kablo değişti, touchpad board değişti, LCD ekran değişti, HDD değişti. Şimdi de garantisi bitiyor, garantisi bitmeden bu kadar sorun çıkaran bir bilgisayar bittikten sonra ne işe yarar? Resmen üretim hatalı bu değişimleri ücretli olarak yaptırsaydım bilgisayarın 0 ücretinin 2 katı çıkardı. Değişim / iade işlemi olmaz ise tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmetcan K.
  25 Şubat
  10:18

  Not düşeyim kendiilerini dava ettim ve garantim bitmiş olmasına rağmen, mahkeme lehime sonuçlandı ve iade edip tüm paramı geri aldım.

 • Mehmetcan K.
  27 Ağustos
  14:19

  Tamamen tüketiciyi kandırma odaklı müşteri memnuniyeti politikaları var. Tercih ederken 2 kez düşünün, bilgisayarcı olmasam resmen kandırıcaklardı, tüketici mahkemesine şikayet ettim.

 • Mehmetcan K.
  03 Ağustos
  20:54

  İlgili görüşmeleri yapalı 1 hafta oldu zaten. Garantinin kazınmasını mı istiyorsunuz?

 • 03 Ağustos
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr