Samsung 7. Kez Servise Verdiğim Cihazın İadesini İstiyorum.

Fevzi Ç. |

Daha öncede şikayet yazmıştı. Cihaz 6. servis çıkışından beri ara ara arıza vermekte. 1 Mart 2014 de cihazın arıza videosunu kaydetmeyi başardım, fakat 6 defa 100 'er km yol gidip servise götürdüğüm cihazımı 7. defa götürmek için vakit bulamadım. Gebze'de bir yetkili servis açıldı nihayet ve 21/05/2014 de cihazı ve ilgili arıza videosunu servise 4149992161 takip numarasıyla teslim edip para iadesini talep ettiğimi belirttim. 7. defa servise verdiğim cihazın üzerinden bir haftayı geçmiş olmasına rağmen Samsung firması beni bekletmekte, oyalamaktadır. Sürecin artık tamamlanmasını ve ilgili bedelin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fevzi Ç.
  02 Haziran
  17:04

  Firma mesajla ilgilenildiğini belirtmek amacıyla aşağıdaki yorumu yapmıştır. Telefonla işlemi yapması gereken birim değil, farklı bir birim tarafından aranılıp, işlemlerinizle ilgileniliyor denilmiş, pazartesi sonuca ulaştıracaklarını iletmişlerdir fakat şuan pazartesi 17:04. Tarafıma ulaşan ne müşteri temsilcisi var, ne de işlemim sonuçlanmış değil.!

 • 01 Haziran
  17:57

  2477673 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Mayıs
  00:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi