Samsung 7 Defa Garantiye Gitti Yenisi Hala Verilmiyor.

Reyhan D. |

Samsung series 5 Ultra kullanıyorum alalı bir yıl dolmadan bozuldu toplasanız 5 ay anca kullanmışımdır sürekli garantide. Yerinden oynatıldığında kendi kendine kapanıyor bluetoothu çalışmıyor ekran karıncalanıyor berbat ses çıkarıyor ve bu bilgisayar 7 defa garantiye gitti hala yenisi verilmiyor elimde bu halinin videoları var artık en sonunda tüketici haklarına gideceğim buna bi çaree...

Etiketler :

Fiyat Yetkili Servis Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  12:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Şubat
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr