25 Şubat 2013

Samsung 6 Kez Servise Giden Ürünün Değişimi Yapılmıyor!

11 buçuk aydır almış aldığım özellikleri açısından halen piyasadaki en iyi bilgisayar olabilecek NP-RF511- S06TR kodlu ve seri numarası :HKKR93BBC0*** ürün şu an itibariyle 6 kez servise gitmiş olup ve 4 kez parça değişimi yapılmıştır. Samsung müşteri hizmetleri ürünün tekrar arızalanması gerektiği söyleniyor. Bu ürün 11 buçuk aydır alındı ve ürünü benden çok servis gördü ve halen arızalanması gerektiği söyleniyor. Bu ürünün ücret iadesi hakkının doğduğu halde sorun çıkarılıyor. Buradan da gerekli işlemler için aracı olunmaz ise asliye hukuk mahkemesinden gerekli yasal hakkımı kullanacağım.

Okan 59 Okunma

Cevaplar

  • Okan02 Mart 2013

    Samsung'a bu kaçıncı mesaj atışım, o kadar sorun çıkardınız ki şimdi de sizin servisiniz ürünümü hasarlı gördüğü için kabul etmiyor. Ürünümü sağlam olarak her zamanki gibi paketleyip 7. kez iade için servise gönderdim ve ürünün kutusunda bir hasar yok dolayısıyla kargonun bir hatası görünmüyor ve ekteki fotoğrafı görünce şaşkına uğradım sağlam gönderdiğim ürün ancak açılarak bir hasar görmüşki bu durumda. Yetkili servisinize gerekli yaptırımda bulunun artık destek bilişime ve size dert anlatmaktan bıktım usandım! Neden bir ürün böyle bir hasarı kutusundan almaz ve sadece ürün alır ? 11 MART'TA ÜRÜNÜN 1. YILI DOLUYOR İADE HAKKIM ELİMDEN ALINIRSA ARTIK SİZ DÜŞÜNÜN GERİSİNİ!!!!

  • Okan26 Şubat 2013

    Şu zamana kadar ürünün iadesi için uğraştırıyordunuz şimdi de iade hakkım doğdu ve gereksiz yere mazeretler bulmaya başladınız. Garanti belgesi, fatura tamam gerekli peki ya ürünün kutusu ne demek ? İnsanlar ürünün bozuk çıkacağını nereden bilecekler de 2 yıl boyunca o BOŞ KUTUYU saklayacaklar ? Bu nasıl bir anlayıştır! Siz insanlara yardımcı olmak için mi varsınız sattığınız ürünlerle kendinizden pişman ettirmek için mi varsınız ?

  • Samsung Temsilcisi25 Şubat 2013

    1652401 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön