Samsung 6 Kere Servise Giden Cihazın İadesini İstiyorum.

Mehmet Y. |

Bir adet Samsung Galaxy GT-I8150 marka cep telefonu sahibiyim. Cep telefonum bir yıl içerisinde tam altı kere aynı arızayı verdi ve altı kere yetkili servise gönderdim. Bu servise gidiş gelişlerinde "bir yıl içerisinde tam dört defa parça değişimi yapıldı". Ben yetkili servise garanti kapsamında olan cihazımın fatura bedelinin tarafıma iade edilmesini istememe rağmen her defasında çeşitli bahanelerle beni geri çevirdiler. Bu husustan dolayı mağduriyetim söz konusudur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Nisan
  16:01

  2422304 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Nisan
  14:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi