Samsung 6 Defa Aynı Arızadan Servise Gitti.

Mehmet Hakan B. |

Ocak ayında almış olduğum telefonum aldığım günden bu yana aynı arızadan 6 defa servise gitmiş bulanmakta. Bunca süredir telefonu sıhhatli kullanamadım bile, telefonda kendi kendini açıp kapatma sorunu var, kilitlenip kalıyor arayanı göstermiyor. Servis yetkilileriyle defalarca yaptığım görüşmelerde bir netice vermedi.

Sonunda Samsung müşteri hizmetlerinide aradım sorunumu anlattım. Cihazın ram belleğinin düşük olduğunu bu tür sorunların olabileceğini söylediler. Yasal hakkım olan ücret iadesi veya başka bir cihazla değişim istediğimde de yasal yollardan hakkımın açık olduğu söylendi.Ben artık bu telefonla uğraşmaktan sıkıldım. Samsung gibi kalitesine güvendiğim bir firma beni hayal kırıklığına uğrattı.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Hakan B.
  22 Temmuz
  09:40

  Kalitesine güvenerek aldığım samsung markası beni çok büyük hayal kırıklığına uğrattı , bundan sonra ne alırım nede kullanırım elimde kalan telefonuda 3 yaşındaki kızıma veririm oyuncak yapar kendine artık !

 • 21 Temmuz
  12:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Temmuz
  00:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi