Samsung 560 TL Tamir Ücreti İstedi.

Yasin M. |

Bulaşık makinesini garantisi yeni bitti. Samsung servis, bulaşık makinesinin iç kazanında delik olduğunu ve komple kazanı değiştirmek gerektiğini söyledi, teknisyen 160 tl fiyat verdi götürdü daha sonra aradılar 160 tl değil 560 tl dediler.

Bu makinenin kazanı çelik değil midir nasıl delinir? Burada imalat hatası olabilir, ayrıca servis hiç umursamıyor. Müşteri hizmetleri üstesinden gelemedi veya gelmedi. En az 20 kere aradım 1 ayda makineyi ancak geri alabildim tabi yaptırmadan. Ayrıca serviste makinenin ön kapağı ezilmiş, kapak sıkışıyor, servis bırakıp gitmiş. Makine Kodu DMS300TRS.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin M.
  14 Ağustos
  21:48

  Şikayet konum sitenizde cözülmüş görünüyor lakin en son mesajimi iki ay önce paylasmis olmama ragmen konu ile ilgili hiç bir samsung yetkilisi tarafima dönüs yapmadi.
  Tüm tüketicilere sesleniyorum evinize asla ve asla samsung marka ürün sokmayin.

 • Yasin M.
  22 Temmuz
  13:52

  Resmen vatandaşla dalga geçiyorlar 50 kere görüşmemize rağmen daha önce müşteri hizmetlerini aramışmıydınız diyorlar. demekki her aradığımızda ahizeyi alıp başka tarafa tutuyorlar, sen anlat. Birde koreye yazalım bakalım onlar ne diyecek.

 • Yasin M.
  18 Haziran
  09:08

  Genel müdürlük aradı eksik olmasınlar, müşteri hizmetlerini aramamı söyledi, bende ardım, yetkili bana dönecekmiş.

 • 16 Haziran
  20:09

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 13 Haziran
  00:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi