Samsung 5 Yıllık Cihazın Yedek Parçasını Bulamıyor.

A.muhsin M. |

Müşteri temsilcileriyle defalarca görüştüm halende sorunuma çözüm bulunamadı. Zaten bir cep telefonun yedek malzemesi 5 yıla kadar bulunması zorunlu. Ben 5 yıl dolmadan Samsung e830
cep telefonun kasasına ihtiyacımın olduğunu belirtim. Beni servislere yönelttiler onlarda elimizde yok dediler. Tekrar müşteri temsilcisiyle görüştüm bir çare bulamadım.

Sonra 5 yıl dolduğu için herhangi bir işlem yapamayız dediler . O zaman öyle bir sistem yapsınlar ki telefonu 5 yıldan sonra kullanamayalım kapansın. Sonrasında hiçbir hakkımız olmuyor. Şimdi S3 2012 yılında çıktı ama şuan sıfırı halen satılmakta onlarında geriye 3 yılı kalıyor. 3 yıl sonra hiçbir hak sahibi olmayacaklar. Google aramada bile Samsung e830 görseli yok.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • A.muhsin M.
  27 Haziran
  09:33

  samsung e830 un görsel kasası hiç yok bulursanız linkini atın. L760,D900,E250 VS.. BUNLARIN KASASINI BULMAK ÇOK KOLAY GÖRSEL OLARAKTA KASASI MEVCUT AMA E830 KASASI ASLA YOK. SAMSUNG EN ÇOK TUTULAN MODELLERİNİN YEDEK MALZEMESİNİ BOL ÜRETİYOR. AMA TUTULMAYAN MODELLERİN MALZEME EKSİĞİ ÇOK. O ZAMAN O TELEFONU ÜRETMEYECEKSİN TUTULMUYORSA...!!!!!!!!!!!!!!!!

 • A.muhsin M.
  27 Haziran
  09:26

  madem tüketiciye 5 yıl veriyorsunuz o zaman malzemeyi kaliteli kullanın.!! 5 yıl sonrasında hiçbir hakkımız olmuyor. yıllardır inceleme halen de dewam etmekte. halende dönüş sağlanıyor. daha çoooooooooooook bekleriz.

 • 24 Haziran
  16:25

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Haziran
  20:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi