Samsung 5 TL Parça İçin 250 TL'lik Motor Değişimi.

Gürhan T. |

Garanti süresi dolmuş 3 yaşında kurutmalı Samsung çamaşır makinemiz son 1 ayda 3. arızasını 2 gün önce yaptı. Daha önceki 2 arızası için 160 TL ödedim. Son arızası motor tako mıknatısı kırılması oldu.

Bozuk paradan biraz büyük olan bu mıknatıs motor ile bütünleşik olmamasına (çıkarılabilir vaziyette) rağmen bu minicik parça kırıldığı zaman motor değişmesi gerekiyormuş. Diğer markaları araştırdım bu parça ayrı bulunurken Samsung da bu ufacık parça için motor değişimi gerekiyormuş. Bu konuda şikayetime çözüm bulunmazsa Tüketici Mahkemesine kadar başvuracağım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gürhan T.
  28 Kasım
  12:34

  Samsung mu bir taha tövbeee..

 • Gürhan T.
  28 Kasım
  12:34

  Samsung müşteri hizmetleri ile yaptığım bir kaç görüşme sonunda olumlu hiç bir netice alamadım. Israrla motorun yekpare olduğunu ve tako jenaratörünün motorla beraber satıldığını söylediler. Bu olaydan sonra samsunga olan güvenim tamamen bitmiştir..

 • 22 Kasım
  11:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr