Samsung 5. Kez Arıza Yapan Cep Telefonu!

Hasan G. |

Yaklaşık 8 ay önce Samsung Galaxy S4 GT -ı9500 model cep telefonu 1600 TL para ödeyerek aldım. Aldığım günden itibaren telefonu artık servise götürmek usandım. Sürekli donuyor, iki ayda bir servise telefonu götürüyorum. Yaptık diyorlar veriyorlar. İki ay geçiyor yine sorun çıkıyor. Benimle aynı telefonu alan arkadaşlarım var. Onların telefonunda bir sıkıntı yok. Servisin yolunu bile bilmezler. Ama nedense benim telefonum sürekli arıza çıkarıyor. Yani telefonda bir
sıkıntı var ve bunu format atarak çözmeye çalışan karşımda bir Samsung var. Ne yapacağımı şaşırdım. En son kararım Güney Kore'de bulunan Samsung şirketine mail atmak. Bakalım onlar ne diyor?

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan G.
  15 Kasım
  00:14

  Sıfır çözüm. ....

 • 11 Kasım
  13:22

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Kasım
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr