Samsung 4.kez LCD Sıkıntısı Yaşattı!

Nehir D. |

5 temmuz 2013 de LCD ile ilgili işlem yapıldı. 21 şubat 2014 de LCD ile ilgili işlem yapıldı.
1 eylül 2014 de LCD ile ilgili işlem yapıldı. Ve 1 ay önce de en son LCD değişirken ne olduysa telefonum donmaya başladı ve bir kez daha servise gitti ve ana kart değişti. Ne problemli bir telefon ne problemli bir Samsung ve ekipler servis müşteri hizmetleri hepsi ayrı bir sorun. Bakırköy teknik servise gittim cumartesi günü ve cihaz değişiklik talebim oldu bana dedikleri şu evraklarınızı getirin her servise giden evrak istenmekte ben unutmuşum geçmişte yaşıyoruz ve bunlarda sistemlerinde yok. Acaba bu şikayetlerimi biri duyar mı?

Etiketler :

Ana Kart İşletim Sistemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nehir D.
  26 Kasım
  13:35

  Sonunda samsung'un istediği bütün cihaz fişlerini toplayabildim ve artık burdan birisinin bana dönüp yardımcı olmasını bekliyorum.4. kez LCD ekran sıkıntım için artık cihaz değişikliğimi ısrarla istiyorum.Ve teknik servis genel müdürşüğün karar vereceğini söylediğine göre buna buradan biri karar vereceğine göre cvp bekliyorum.

 • 25 Kasım
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr