Samsung 46D8000 Serisi Televizyon Ekranında Çizgiler Oluştu.

Yaşar Y. |

2012 nisan ayında 46d 8000 serisi televizyon aldım ve şu anda televizyonumun her iki kenarında yukarıdan aşağıya doğru çizgiler belirmeye başladı ve ben bu televizyona 3850 TL'ye aldım.

Bu televizyonlar iki yıl kullanmak için üretiliyor, anlayamadım ben böyle bir şey görmedim saçmalıktan başka bir şey değil, garanti bitti televizyonda bitti gibi bir şey olsa gerek.

Etiketler :

Panel - Görüntü Arıza - Çalışmama Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yaşar Y.
  11 Aralık
  23:55

  televizyonumdaki çizgilerin nedeni ekrandan kaynaklıymış ve ortalama tutarı 2500 tl ile 3000 tl arası televizyonun şu anki fiyatı ile hemen hemen eş deyerde nasıl tamir ettiricem ben bu televizyonu benim anlamadığım bu televizyon 2.5 yılda nasıl bozulur muhtemelen tüketici hakları mahkemesine baş vurucam

 • 11 Aralık
  15:50

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Aralık
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr