Samsung 45 Günlük Televizyonum 2 Kere Servise Gitti!

Yasemin C. |

10 haziran 2013 LCD Samsung model TV aldım. TV çalışırken birden bire görüntü gitti sadece sesi vardı. Kocaeli Danıştek aradım 29 Temmuzda geldi TV'yi servis götürdü. Görüntünün olmadığı ve atölyeye alındı notu yazıldı. Servisten haber gelmeyince servisi aradım ve cam ekranın tamamen değişeceği İstanbul'a sipariş verildi dendi. Bende bunun üzerine TV istemediğimi ve yeni TV değişimi istedim. 444 77 11 şikayet için aradım 22 Ağustos 2013'de TV geldi. Servis TV taktı görüntü ses baktı ve gitti. Sonra biz TV sesinin gittiğini fark ettim yarım saat içinde servis tekrar aradım ve arıza kaydı oluşturdum. 23 Ağustos servis tekrar geldi ve 2 dakika sonra ses gittiği ve yazılımı yapılması için servise gitti.

Etiketler :

Panel - Görüntü Yazılım - Program

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasemin C.
  28 Ağustos
  19:55

  benim samsung tv ve tüm urunlerine olan güvenım kalmadı.

 • 28 Ağustos
  09:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi