Samsung 4. Kez Gönderdiğim Cihazımı Garanti Dışı Bıraktı.

Buğra Z. |

Samsung Galaxy S4 kullanıyorum video izlerken ekran titreme sorunu oluyor ve bu sorun ara ara ortaya çıkıyor. Telefonumu Balıkesir merkez yetkili servisine en az 4 defa gönderdim, fakat hiçbir işlem uygulamadan geri teslim edildi. Telefonu ilk arıza yaptığında götürdüğümde yepyeniydi.

Sorunu geçici arıza giderme sistemi olan format atma işlemi uygulayıp çözüldü diye kandırarak telefonumu geri verdiler. 4.götürdüğümde bu telefon yere düşmüş arızası ondan yaparız ama garanti kapsamından çıkmıştır dediler. Bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir? Şimdi hala telefonum garanti servisinde konaklıyor. Ben bir daha Samsung dediklerinde arkama bakmadan kaçıyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  15:22

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Temmuz
  18:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi