Samsung 4 Kere Servise Gönderdiğim Note 2'yi Değiştirmiyor.

Fatih Y. |

Şimdiki Media Markt'tan 1600 tl'ye aldığım Samsung Note 2 telefonu 13-14 ayda aynı sorundan dolayı 4 defa teknik servise bıraktım. İlkinde sensör de temassızlık gibi bir şey dendi onarıldı, ikincide parça değiştirildi dendi, üçüncüde komple ekran değiştirildi. Sonuncuda herhangi bir sorun algılanmadı denip geri gönderildi.

Ürün değişimi veya para iadesinde ısrar etmiş olmama rağmen mekanik parça değişimi gerekiyormuş bunun olması için. Bütün ihtiyaçlarımı karşıladığını düşündüğüm alet sorun oldu. Sanki biz işlerimizi zevkten aksatıyoruz, elimiz kolumuz bağlı ilkel telefonlarla iş yapıyoruz. Samsung gibi şirketin müşteri memnuniyeti açısından beni mağdur etmeyeceğine inanmak istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  20 Haziran
  10:52

  "İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır." Cümlesinde geçen "kısa süre" ne kadar bir süre acaba?

 • Fatih Y.
  16 Mayıs
  17:51

  Daha yeni aradınız ve şarjımın az olduğunu, daha sonra aramanızı rica ettim. Bu, konuyla ilgili bilgilendirme yapmışsınız mı sayılıyor???

 • 16 Mayıs
  17:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Mayıs
  11:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi