16 Mayıs 2014

Samsung 4 Kere Servise Gönderdiğim Note 2'yi Değiştirmiyor.

Şimdiki Media Markt'tan 1600 tl'ye aldığım Samsung Note 2 telefonu 13-14 ayda aynı sorundan dolayı 4 defa teknik servise bıraktım. İlkinde sensör de temassızlık gibi bir şey dendi onarıldı, ikincide parça değiştirildi dendi, üçüncüde komple ekran değiştirildi. Sonuncuda herhangi bir sorun algılanmadı denip geri gönderildi.

Ürün değişimi veya para iadesinde ısrar etmiş olmama rağmen mekanik parça değişimi gerekiyormuş bunun olması için. Bütün ihtiyaçlarımı karşıladığını düşündüğüm alet sorun oldu. Sanki biz işlerimizi zevkten aksatıyoruz, elimiz kolumuz bağlı ilkel telefonlarla iş yapıyoruz. Samsung gibi şirketin müşteri memnuniyeti açısından beni mağdur etmeyeceğine inanmak istiyorum.

Fatih 728 Okunma

Cevaplar

 • Fatih20 Haziran 2014

  "İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır." Cümlesinde geçen "kısa süre" ne kadar bir süre acaba?

 • Fatih16 Mayıs 2014

  Daha yeni aradınız ve şarjımın az olduğunu, daha sonra aramanızı rica ettim. Bu, konuyla ilgili bilgilendirme yapmışsınız mı sayılıyor???

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Telefon Temsilcisi16 Mayıs 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön