Samsung 4 Kere Servise Giden Cihazımın Değişimini İstiyorum.

Aynur Urhan P. |

2012 Temmuzda GT S5270K model Samsung cep telefonu aldım. Telefon kendi kendine kapanıp açılıyor. 4 defa servise götürdüm.
1. 'de batarya değişimi yapıldı, yazılım yüklendi.
2.' de yazılım yüklendi.
3.' de yine yazılım yüklenmesine rağmen hata bulunamadı, SD kart veya sim kart hatalı olabilir yazılmış. SD kart kullanmıyorum. Sim kartımı da hem de 2 defa değiştirmeme rağmen şikayetim gitmedi.
4. 'de yine yazılım güncellendi. Değişim talep ettim ama telefon açılmadığı ve parça değişimi olmadığı için talebim reddedildi. Servisten 2 gün önce aldım ama şikayetim aynı. Cep telefonumun garantisi serviste geçen süreleri ilave edersek 10 güne kadar bitecek. Lütfen değişim yapın.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aynur Urhan P.
  13 Mayıs
  01:53

  En kısa süre dediniz ama yaklaşık 10 ay olmuş arayan yok. Haydi geçmiş olsun. Toyota bile piyasadaki hatalı üretim otomobillerini tüm ülkelerden geri topladı. Örnek olsun sizlere. Bu telefon üretimden hatalı. Tüm tüketici şikayetleri benimki ile aynı. Kendi kendine kapanıp açılıyor.

 • Aynur Urhan P.
  04 Nisan
  00:19

  Şikayet yazdığım Samsung telefon modeli ile ilgili internetten inceledim. Kullanıcıların tamamı aynı şikayeti yazmış. Üretim hatası olduğu belli ancak kabul etmediler. Samsung tercih edilebilecek en son marka bence. Çocuklarıma bu marka almadığım gibi başkalarına da almamalarını tavsiye ediyorum Tek kelime ile hem kalitesi hem satış sonu hizmeti berbat.

 • Aynur Urhan P.
  18 Temmuz
  18:19

  Servise bıraktığım telefonum için hata bulunamadı denmiş. Ancak bu telefon kendi kendine kapanıp açılıyor. Sim kart hatası olsa iki defa kart değiştirdim (Gsm) ayrıca bu kartları başka telefonlar da kullandığımda aynı sorun olmuyor. Telefonun değişimini talep ediyorum.

 • Aynur Urhan P.
  12 Temmuz
  05:24

  Verdiğim numaram aynı. Daha sonra çağrı merkezini aradım beni arayacaklarını söylediler ancak 5 gün geçti arayan yok. Samsung kalite, satış sonrası hizmet konularında
  sınıfta kaldı.

 • 08 Temmuz
  17:27

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Temmuz
  22:12

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi