Samsung 4 Aylık S4 Isınıyor!

Evren G. |

S4 telefonumu dört ay önce aldım. Isınma sorunuyla karşılaştım. Olabilir dedim elektronik cihaz şans işidir dedim servise götürdüm. Servis içerisinden 2 adet parçanın değiştiğini ısınma sorunu olmayacağını söyledi. Fakat daha önce sadece oyun oynarken ısınan telefon çok basit programlarda bile ısınmaya başladı.

Samsung 'a bugünle beraber öncesinde 2 kere mail yolladım. Hala herhangi bir geri dönüş almadım. Bununla ilgili yine bir dönüş almazsam hukuki yollarla tüketici haklarına başvuracağım.Bundan sonrada samsung marka bir şey almayı düşünmüyorum ki evimde televizyonum, ses sistemim, tabletim, eşimin telefonu, annemin ve babamın telefonları da Samsung olmasına rağmen.

Etiketler :

Isınma Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Evren G.
  24 Ekim
  10:37

  ben samsung firmasından inanılmaz memnundum. fakat şu son telefon görüşmesinden sonra iyice soğudum. Telefon eden arkadaşa çözüm bulamazsanız hukiki yollara başvurmak zorunda kalacağım dedim ( ki bu benim en doğal hakkım) arkadaşın cevabı direk benim size yardımcı olabileceğim bir durum yok iyi günler dedi ve suratıma kapatır gibi kapattı. Demek ki şunu anlıyorum ben buradan her şey ürünü satana kadar. Ama yinede kendimi bozmayarak teşekkür ederim.

 • 19 Ekim
  13:40

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Ekim
  15:54

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi