14 Aralık 2013

Samsung 4. Arızayı Yapan Ürün İade Alınmıyor!

Bodrum'dan kalkıp Bursa'ya PC arızası için gelip gidiyorum bıktım. 2013 yılı içinde 4.kez arıza yapan ürünü, servis 5. kez arıza yapması lazım diyerek ürün para iadesine yanaşmamaktadır. Kanun bellidir. 2,725 TL'ye satın almış olduğum ürün ilk ayında Ram yanması akabinde 2 kez Harddisc çökmesi yaşadı ve 4.'sünde de anladığım kadarıyla yine Hdd'si çöktü.

Samsung Yetkililerine sesleniyorum büyük firmaysanız zararımı karşılayın paramı geri verin lütfen. Tüketici haklarına gitmek ve İnşallah kazanmak paramı geri almak kolay, lakin işi büyütmek tüketiciye zaman kaybettirmek unutmayın ki sizlere de tüketici kaybettirmektir. Ürününüz baştan beri hatalı ve aynı sorunların tekrarını yaşamaktayım.

Aydın 131 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi18 Aralık 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön