Samsung 3D Gözlük Çıkmadı.

Emrah B. |

Samsung ue48h6270asxtk led tv'yi Vatan bilgisayardan aldım. içinden 2 adet 3d gözlük yazmasına rağmen gözlük çıkmadı. Bu modelde şikayet var.com adresinde arama yaptığımda benzer durumda aynı model televizyondaki sorunla karşılaşan yorumları görünce bende yazdım.Kutu içeriğinden eksik çıkan 2 adet gözlüğün tarafıma gönderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

3D

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah B.
  18 Ağustos
  19:06

  Umurlarında bile değil! Ayrıca Gözlüklerim gelmedi. Ayrıca kampanya var 2014 e kadar sinema üyeliği denildi. olmadı ayrıca 1 yıl sigorta dediler police gelecek dediler gelmedi. Bir daha samsung firmasımı ASLA!

 • 07 Ağustos
  15:33

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Temmuz
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi