13 Nisan 2013

Samsung 3,5 Aydır Giderilemeyen Arıza!

20 Mart 2013 tarihli 1696346 numaralı şikayetimin üzerine 15 gün sonra geleceği söylenen parça 5 günde geldi ve tamirat yapıldı. Fakat, birkaç gün sonra dolap tekrar soğutmamaya başladı. Bu sefer Kadıköy servisi gelip hem bir önceki servisi suçladı hem de farklı tespitler yaptı. Daha sonra 10 Nisan tarihinde gelip tamiratı yaptı.

Bu tamirattan bir gün sonra dolap yine soğutmamaya başladı. Üstelik bu sefer bugüne kadar çalışan derin dondurucu da bozuldu. Tüm yiyeceklerimiz, evdeki hasta aile fertlerinin ilaçları bozuldu. Çok mağdur durumdayız, havalar ısındıkça durum daha da kötüleşiyor. Fakat firma en başından beri olan duyarsızlığını halen sürdürmekte. Tüm yasal yollara başvuracağım artık.!

Huseyin 61 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi18 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön