21 Ağustos 2013

Samsung 34 Gündür Serviste Bekleyen Cihaz!

18. 07. 2013 tarihinde 4136530671 takip nosuyla Gaziantep teknik servise verdiğim Samsung telefonum 34 gündür teknik serviste. Bu süre zarfında telefonum 1 ayı doldurmadan bozulduğu için değişime karar verildi . Ama bundan sonraki süreçte stokta olmadığı için para iadesine karar verildi .

Ama konuyla ilgili bilgi almak istediğimde, telefonun hala değişimde ve kimse ne olduğu bilmiyor . Genel merkez teknik servisi aramamı istiyor . Onlarda eleman olmadığı için sürekli erteliyorlar . Ve böyle sürüp gidiyor .

Mesut 52 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Samsung Telefon Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön