Samsung 3 Senelik Televizyon Çöpe Atılır mı?

Volkan P. |

Teknosa firmasından yaklaşık 3 sene önce 4600 TL verip aldığım Samsung le46b Televizyonun renkleri bozuldu ve seyredilemeyecek hale geldi. Samsung firmasından gelen servis 2050 TL masraf çıkardı ve yeni TV alırsanız daha karlı çıkarsınız diye de akıl verdi. Neyse firma yetkilisi arkadaşa verdiği bu eşsiz bilgi ve servis için 45 TL ücretini ödedim!

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan P.
  19 Temmuz
  19:13

  Samsung firmasi Şikayetvar.com da. çıkan şikayetleri ile ilgili hemen araniyor ediyor diye otomatik mesaj gönderiyor, kesinlikle inanmayin. Çozulen herhangi bir sorun yok biz sizi arayacağız deyip kapatiyorlar, maksat sikayetin altında Samsung mesajı gorunsun... . Beklemedeyiz halen

 • Volkan P.
  14 Temmuz
  14:26

  Şikayetvar.com sitesinin basarisi olarak Samsung firmasindan dun arandım. Gerekli aciklamalarimi ve sikayetlerimi firma yetkilisine de iletmis bulunuyorum, bir ust makami ile görüşüp cevaplarini vereceklermis.
  Sonuc olarak cozulen bir konu yok arayıp hal hatir sordular. Beklemedeyiz... .

 • 13 Temmuz
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr